Advertising
O lebădă rănită a fost salvată de pompieri, în Oradea
O lebădă rănită a fost salvată de pompieri, în Oradea
Scris de A L Publicat: 16 iun. 2022, 13:48
Pompierii au predat-o unui reprezentant al Grădinii Zoologice Oradea
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:49Val de turiști pe litoral! Eforie Nord și Sud, luate cu asalt la începutul vacanței de vară
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 07:59EASA dispune inspecții la 16 aeronave Airbus A380 după descoperirea unor fisuri la aripi
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























