Advertising
Peste două tone de anvelope uzate, oprite la intrarea în țară, în Vama Borș

Peste două tone de anvelope uzate, oprite la intrarea în țară, în Vama Borș
Scris de Muresan Rodica Publicat: 18 apr. 2022, 09:53
Nu au permis intrarea în ţară a două autoutilitare încărcate cu 2.180 kilograme de deșeuri
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:14Furtuna a făcut prăpăd în județul Hunedoara. Gospodării inundate și copaci doborâți la pământ în urma vijeliilor
- 23:11Prăpăd după furtuni în mai multe județe din țară. Drumuri transformate în râuri și străzi inundate în doar câteva minute
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























