Advertising
Orădean, implicat într-un accident rutier în Bistrița

Bărbat din Bistrița, la spital, după ce s-a izbit cu autoturismul său de TIR-ul unui orădean
Scris de Muresan Rodica Publicat: 21 sept. 2021, 08:59
Polițiștii Biroului Rutier din cadrul Poliției municipiului Bistrița au intervenit, luni noaptea, la
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 18:27Tribunalul București a decis: Primarul Ciprian Ciucu rămâne sub control judiciar
- 17:23Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 15:52ANM: Cod galben de caniculă în aproape toată țara. Temperaturile vor ajunge până la 35 de grade - HARTA
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























