Advertising
Condamnat pentru delapidare, depistat și dus la închisoare de polițiști

Condamnat pentru delapidare, depistat și dus la închisoare de polițiști
Scris de Muresan Rodica Publicat: 21 iul. 2021, 12:51
Un orădean condamnat definitiv pentru delapidare, a ajuns la închisoare,
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:14Furtuna a făcut prăpăd în județul Hunedoara. Gospodării inundate și copaci doborâți la pământ în urma vijeliilor
- 23:11Prăpăd după furtuni în mai multe județe din țară. Drumuri transformate în râuri și străzi inundate în doar câteva minute
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























