Advertising
Un nou pas spre independenţa energetică a Oradiei: centrală geotermală cu pompe de căldură – proiect în premieră națională

Un nou pas spre independenţa energetică a Oradiei: centrală geotermală cu pompe de căldură – proiect în premieră națională
Scris de A L Publicat: 24 sept. 2022, 09:46
Valoarea totală proiectului este de 20 milioane de euro
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
- 07:50Ce nu este bine să faci pe 24 iunie, de Nașterea Sfântului Ioan Botezătorul. Tradiții și superstiții de Sânziene
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























