Advertising
Tânăr de 19 ani din Oşorhei lovit de o maşină pe trecerea de pietoni! A fost rănit şi a ajuns la spital

Tânăr de 19 ani din Oşorhei lovit de o maşină pe trecerea de pietoni! A fost rănit şi a ajuns la spital
Scris de A L Publicat: 18 ian. 2022, 13:11
Accidentul a avut loc în localitatea bihoreană Oșorhei
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























