Advertising
Incendiu la spitalul din Aleşd! Doi pacienţi au fost răniţi (VIDEO)

Incendiu la spitalul din Aleşd! Doi pacienţi au fost răniţi (VIDEO)
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 18 iun. 2022, 09:06
Alţi 5 pacienţi s-au autoevacuat
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
- 12:11ANAF trimite notificări în toată țara! Românii cu venituri din străinătate, obligați să depună Declarația Unică
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























