Advertising
Bihorean prins de poliţişti după ce a furat o geantă plină cu bani care a fost lăsată nesupravegheată

Bihorean prins de poliţişti după ce a furat o geantă plină cu bani care a fost lăsată nesupravegheată
Scris de A L Publicat: 24 aug. 2022, 12:03
Prejudiciul a fost recuperat în totalitate
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























