Advertising
FOTBAL: DINAMO A ÎNCHEIAT SEZONUL REGULAT AL SUPERLIGII CU O VICTORIE LA ARAD, 2-0 CU UTA

FOTBAL: DINAMO A ÎNCHEIAT SEZONUL REGULAT AL SUPERLIGII CU O VICTORIE LA ARAD, 2-0 CU UTA
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 11 mar. 2025, 09:37
În tur, Dinamo s-a impus cu 1-0
Citește și
- 09:31Prima victorie a Egiptului la Cupa Mondială
- 09:11Belgia se încurcă din nou la Mondial! Remiză albă cu Iranul și emoții uriașe pentru calificare
- 07:58Lamine Yamal scrie istorie la Mondial! L-a depășit pe Messi într-un clasament select în care apare și un român
- 19:31Sora lui Cristiano Ronaldo, atac dur la adresa colegilor din naționala Portugaliei: „Au uitat cum să paseze”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News























