Advertising
Peste 50 de oameni au fost salvați de pe munte, în ultimele 24 de ore. Avertisment al salvamontiștilor

Peste 50 de oameni au fost salvați de pe munte, în ultimele 24 de ore. Avertisment al salvamontiștilor
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 10 ian. 2026, 10:52
Peste 50 de turiști au fost salvați de pe munte în ultimele 24 de ore, potrivit datelor transmise de Salvamont România. Dintre aceștia, 14 au avut nevoie de transport la spital cu ambulanțele SAJ, SMURD sau Salvamont.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
- 17:50Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























