Advertising
Orădean dus cu forța la spital! A intrat cu forța în apartamentul fostei concubine, i-a bătut actualul iubit, apoi a amenințat că aruncă în aer locuința

Orădean dus cu forța la spital! A intrat cu forța în apartamentul fostei concubine, i-a bătut actualul iubit, apoi a amenințat că aruncă în aer locuința
Scris de Muresan Rodica Publicat: 8 aug. 2022, 20:42
Un orădean a ajuns internat în spital de către autorități, după ce a pătruns ilegal în apartamentul fostei sale concubine,
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:14Furtuna a făcut prăpăd în județul Hunedoara. Gospodării inundate și copaci doborâți la pământ în urma vijeliilor
- 23:11Prăpăd după furtuni în mai multe județe din țară. Drumuri transformate în râuri și străzi inundate în doar câteva minute
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























