Advertising
SIMION ANUNȚĂ MOBILIZAREA: NU L-AM UITAT PE GEORGESCU

SIMION ANUNȚĂ MOBILIZAREA: NU L-AM UITAT PE GEORGESCU
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 26 mar. 2025, 09:28
George Simion anunță mobilizarea înainte de evenimentul-manifest de astazi. „Acesta este semnul că noi nu l-am uitat pe Călin Georgescu!", transmite liderul suveraniștilor.
Citește și
- 11:07Kim Jong Un anunță o nouă escaladare militară: Marina Coreei de Nord, echipată cu armament nuclear
- 10:25Nicușor Dan, ultimatum pentru partide: negocieri accelerate. SURSE: Desemnarea premierului, vineri, vot în weekend sau luni
- 10:22Rusia a lovit din nou sudul și centrul Ucrainei. Cel puțin 9 oameni au murit, iar peste 30 au fost răniți
- 10:00Ciprian Ciucu, tăcere totală în fața jurnaliștilor, după acuzațiile DNA. Tribunalul București decide soarta controlului judiciar
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























