Advertising
GEORGE SIMION SUNĂ MOBILIZAREA: ”PREMIERUL NORDIS TREBUIE SĂ PLECE!” ZECI DE MII DE ROMÂNI AU SEMNAT PENTRU INVALIDAREA GUVERNULUI CIOLACU 2

GEORGE SIMION SUNĂ MOBILIZAREA: ”PREMIERUL NORDIS TREBUIE SĂ PLECE!” ZECI DE MII DE ROMÂNI AU SEMNAT PENTRU INVALIDAREA GUVERNULUI CIOLACU 2
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 20 feb. 2025, 09:33
Liderul suveraniștilor, George Simion, anunță că AUR strânge semnături pentru moțiunea "Premierul NORDIS trebuie să plece"
Citește și
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:26Ilie Bolojan a început răzbunarea: 16 parlamentari vor fi dați afară. A schimbat șefii a 12 filiale din PNL
- 12:21Kelemen Hunor, despre organizarea alegerilor anticipate: „În România nu există baza legală. În 36 de ani nu am reușit să o creăm”
- 11:48Atac sângeros în Ucraina! Cel puțin 9 morți și peste 30 de răniți în bombardamente rusești
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























