Advertising
GEORGE SIMION: ROMÂNIA ARE NEVOIE DE RELAȚII PRIVILEGIATE CU SUA

GEORGE SIMION: ROMÂNIA ARE NEVOIE DE RELAȚII PRIVILEGIATE CU SUA
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 9 apr. 2025, 08:05
Președintele AUR, George Simion, a afirmat marți că Europa are nevoie de America, iar România trebuie să cultive relații bilaterale privilegiate cu Statele Unite ale Americii
Citește și
- 09:43Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Bolojan: „Este un politician care nu își ține cuvântul. Un măr otrăvit”
- 09:25Ședință crucială la PSD de la ora 12.00. Se fac calculele pentru desemnarea premierului
- 09:02Tensiuni la Washington! Congresul votează retragerea din conflictul cu Iranul, Trump reacționează dur
- 08:25Punct de cotitură în Golful Persic! Strâmtoarea Ormuz se redeschide, iar evacuările sunt în desfășurare
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























