Advertising
GEORGE SIMION NU VREA SĂ BAGE ROMÂNIA ÎN ZONA EURO: ”NICI GUVERNATORUL BNR NU-ȘI DOREȘTE”

GEORGE SIMION NU VREA SĂ BAGE ROMÂNIA ÎN ZONA EURO: ”NICI GUVERNATORUL BNR NU-ȘI DOREȘTE”
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 18 nov. 2024, 21:25
Prezidențiabilul AUR consideră că nu este momentul ca România să treacă la moneda unică europeană, el susținând menținerea suveranității monetare a țării noastre
Citește și
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 15:04Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























