Advertising
GEORGE SIMION, DUPĂ PROTESTELE ORGANIZATE DE SUVERANIȘTII ROMÂNI LA BRUXELLES: ESTE TEAMĂ LA CEL MAI ÎNALT NIVEL, SE TEM DE VALUL CARE VINE DIN AMERICA

GEORGE SIMION, DUPĂ PROTESTELE ORGANIZATE DE SUVERANIȘTII ROMÂNI LA BRUXELLES: ESTE TEAMĂ LA CEL MAI ÎNALT NIVEL, SE TEM DE VALUL CARE VINE DIN AMERICA
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 30 ian. 2025, 07:49
Simion a declarat, că a simțit teama reprezentanților tuturor instituiților europene față de valul de schimbări ce se prefigurează după revenirea la putere a lui Donald Trup în Statele Unite
Citește și
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
- 13:36Sorin Grindeanu a spus clar: „PSD nu va vota un guvern din care nu face parte”
- 13:32PSD a decis să intre la guvernare și îl propune pe Sorin Grindeanu premier: „Nu vom sta cu căciula în mână în fața nimănui”
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























