Advertising
GEORGE SIMION, DUPĂ CE PRIMELE EXIT POLL-URI ARATĂ CĂ A CÂȘTIGAT DETAȘAT PRIMUL TUR: ”VOI RĂMÂNE, NEGREȘIT, DEVOTAT ȘI CELUI CARE TREBUIA DE DREPT SĂ OCUPE FOTOLIUL DE PREȘEDINTE” - VIDEO

GEORGE SIMION, DUPĂ CE PRIMELE EXIT POLL-URI ARATĂ CĂ A CÂȘTIGAT DETAȘAT PRIMUL TUR: ”VOI RĂMÂNE, NEGREȘIT, DEVOTAT ȘI CELUI CARE TREBUIA DE DREPT SĂ OCUPE FOTOLIUL DE PREȘEDINTE” - VIDEO
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 4 mai 2025, 22:06
Simion le-a mulțumit tuturor celor care au făcut posibil un astfel de rezultat istoric. Liderul AUR i-a dedicat victoria lui Călin Georgescu, fără de care un astfel de rezultat nu ar fost posibil
Citește și
- 22:01Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
- 21:47Anca Alexandrescu, după picarea Guvernului Veștea: „Ar fi trebuit să treacă. Nu pentru PNL, ci pentru România”
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























