Advertising
GEORGE SIMION A CUCERIT ARDEALUL - CONFERINȚĂ LA UBB: CANDIDEZ PENTRU REVENIREA LA DEMOCRAȚIE / VIDEO

GEORGE SIMION A CUCERIT ARDEALUL - CONFERINȚĂ LA UBB: CANDIDEZ PENTRU REVENIREA LA DEMOCRAȚIE / VIDEO
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 23 apr. 2025, 23:02
George Simion spune că va candida pentru revenirea la democrație, la voința liber exprimată a cetățenilor români.
Citește și
- 10:00Ciprian Ciucu, tăcere totală în fața jurnaliștilor, după acuzațiile DNA. Tribunalul București decide soarta controlului judiciar
- 09:43Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Bolojan: „Este un politician care nu își ține cuvântul. Un măr otrăvit”
- 09:25Ședință crucială la PSD de la ora 12.00. Se fac calculele pentru desemnarea premierului
- 09:02Tensiuni la Washington! Congresul votează retragerea din conflictul cu Iranul, Trump reacționează dur
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























