VIDEO Momente de panică la Revelion, în Timişoara: artificii scăpate de sub control, în centrul orașului

VIDEO Momente de panică la Revelion, în Timişoara: artificii scăpate de sub control, în centrul orașului
Momente de panică la Revelion, în Timişoara: artificii scăpate de sub control, în centrul orașului
Un incident s-a produs în noaptea de Revelion, în apropiere de Piaţa Victoriei din Timişoara, unde primăria a organizat petrecerea de Anul Nou.
Mai multe artificii au scăpat de sub control şi au explodat la joasă înălţime. Din fericire, incidentul nu s-a soldat cu victime, însă a creat panică printre participanții la eveniment.
Mai multe artificii au explodat la joasă înălţime, în noaptea dintre ani, la Timişoara, iar o parte dintre oamenii aflaţi în Piaţa Victoriei, acolo unde Primăria Timişoara a organizat petrecerea de Revelion, au fugit înspăimântaţi.
Primele informaţii arată că în urma incidentului nimeni nu a fost rănit.
Primăria Timişoara a organizat petrecerea de Revelion în Piaţa Victoriei, iar pe scenă au urcat Phaser, Ruslana şi Lupii lui Calancea.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:36 - Zbor direct spre destinații exotice pentru români
- 08:31 - Sfântul Gheorghe 2026. Tradiții, obiceiuri și superstiții
- 08:27 - Sărbătoare 23 aprilie: Sfântul Mucenic Gheorghe. Mare sărbătoare pentru creștinii ortodocși. Cruce roșie în calendar
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News














