Advertising
Vameşii de la punctul de frontieră Albiţa au confiscat 540 kg de tutun de narghilea

Vameşii de la punctul de frontieră Albiţa au confiscat 540 kg de tutun de narghilea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 1 iul. 2024, 15:40
Aromele de tutun au fost detectate ca urmare a scanării unui microbuz
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























