Advertising
URȘII ÎNTRĂ TOT MAI DES ÎN LOCALITĂȚI. PREFECTUL DIN NEAMȚ CONVOACĂ URGENȚĂ PE VALEA MUNTELUI

URȘII ÎNTRĂ TOT MAI DES ÎN LOCALITĂȚI. PREFECTUL DIN NEAMȚ CONVOACĂ URGENȚĂ PE VALEA MUNTELUI
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 14 iul. 2025, 16:34
Prefectul județului Neamț, Adrian Bourceanu, a convocat marți o ședință de lucru cu șefii mai multor instituții și primarii din comunele Borca, Ceahlău, Hangu, Grințieș și Poiana Teiului, după ce urșii au fost semnalați tot mai des în zonele locuite.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























