Advertising
Tineri de 17 şi 22 de ani prinşi după ce au furat mai multe bunuri dintr-o casă

Tineri de 17 şi 22 de ani prinşi după ce au furat mai multe bunuri dintr-o casă
Scris de A L Publicat: 23 feb. 2021, 13:38
Bunurile sustrase au fost recuperate integral de polițiști
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:43Descinderi și controale în Complexul Dragonul Roșu. Comercianții de echipamente, verificați de autorități
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























