Actualitate· 1 min citire

Stațiile de tramvai de pe calea Aradului sunt din nou operaționale

calea Aradului

calea Aradului

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 19 iul. 2019, 15:59

OTL informează călătorii că începând de vineri, 19 iulie 2019, staţiile de tramvai de pe ambele sensuri de mers de pe str. Calea Aradului, aferente liniei 2, sunt din nou operaţionale, iar staţiile provizorii de pe str. Aviatorilor vor fi desfiinţate.

Punctul pentru vânzarea titlurilor de călătorie a fost mutat în staţia de tramvai.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate