Advertising
Şofer trimis în judecată după ce, având o alcoolemie de peste 2 la mie, a accidentat mortal un copil, pe o trecere pentru pietoni din Oradea

Şofer trimis în judecată după ce, având o alcoolemie de peste 2 la mie, a accidentat mortal un copil, pe o trecere pentru pietoni din Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 9 sept. 2023, 09:35
Un bărbat care a accidentat mortal un copil care traversa strada pe trecerea pentru pietoni, în Oradea, a fost trimis în judecată, în stare de arest preventiv
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























