Program cu publicul de la Primăria Oradea suspendat din cauza alegerilor europarlamentare

piramida
Primăria Oradea anunţă că, pentru buna desfăşurare a procedurilor premergătoare legate de alegerea membrilor din România în Parlamentul European din anul 2019 cât și pentru referendumul național, care va avea loc duminică, 26 mai, este necesară suspendarea activităţii de relaţii cu publicul din Centrul pentru relaţii cu publicul/Sala Ghişeelor de la parterul Primăriei.Astfel, din cauza realizării în Sala Ghişeelor a operaţiunilor premergătoare evenimentului, activitatea de relaţii cu publicul se va suspenda în data de 24 mai (vineri), urmând ca programul normal de lucru cu publicul să fie reluat luni, 27 mai.Primăria își cere scuze cetățenilor pentru inconvenientul cauzat de această suspendare.
Citește și:
- 10:53 - Premieră globală la București: Maestrul Nicolae Voiculeț lansează Orchestra Mondială a Păcii la Palatul Parlamentului
- 10:25 - Călin Georgescu: "Poporul plătește ca ei să îl îngenuncheze. Instanța conștiinței este superioară celei umane"
- 09:36 - Alexandra Păcuraru depune plângere penală împotriva lui Gigi Becali: „Aceste abuzuri, jigniri, umilințe, intimidări și amenințări trebuie să înceteze”
- 09:31 - Nava spaţială Orion a părăsit orbita Pământului
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News











