Actualitate· 1 min citire

Prins fără permis pe șoseaua Borșului

Politia_locala

Politia_locala

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 8 aug. 2018, 07:30

În data de 07.08.2018, în jurul orei 03:30, patrula mixtă formată din polițistul local P.V și agentul de poliție D.M din cadrul Poliției Municipiului Oradea, l-a depistat pe numitul L.C.G., în vârstă de 22 de ani din Toboliu, în timp ce conducea autoturismul Suzuki de culoare verde pe strada Șoseaua Borșului, fără a deține permis de conducere.Acesta avea montată plăcuță cu număr de înmatriculare de Spania neconformă, confecționată artizanal, transmite Poliția Oradea. Persoana a fost condusă la sediul Poliției Municipiului Oradea în vederea efectuării cercetărilor.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate