Advertising
Peste 700 de pacienți cu COVID-19 sunt internați în spitale

Peste 700 de pacienți cu COVID-19 sunt internați în spitale
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 8 nov. 2023, 12:22
La ATI sunt internaţi 56 de pacienţi
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:26Călin Georgescu: Poporul român astăzi are nevoie de rost, pace și prosperitate. Acesta este destinul
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























