Advertising
Parteneriat între Primăria Oradea și Consiliul Județean, în vederea înființării unui consorțiu pentru învățământ dual

Parteneriat între Primăria Oradea și Consiliul Județean, în vederea înființării unui consorțiu pentru învățământ dual
Scris de A L Publicat: 20 dec. 2022, 13:46
Consiliul Local a votat un parteneriat cu Consiliul Județean Bihor
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























