Advertising
Oradea: S-a semnat contractul pentru instalarea celor 16 stații de încărcare a vehiculelor electrice

Oradea: S-a semnat contractul pentru instalarea celor 16 stații de încărcare a vehiculelor electrice
Scris de A L Publicat: 18 feb. 2021, 08:29
Cele 16 stații sunt de încărcare rapidă
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
- 08:28Tragedia din Torino: BILETUL care poate dezvălui adevărul șocant din spatele crimei urmate de sinucidere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























