Advertising
OMS: COVID-19 continuă să constituie o urgență de sănătate publică și cea mai înaltă formă de alertă

OMS: COVID-19 continuă să constituie o urgență de sănătate publică și cea mai înaltă formă de alertă
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 31 ian. 2023, 08:30
Organizația Mondială a Sănătății (OMS) a anunţat că pandemia de COVID-19 continuă să reprezinte o urgență sanitară globală.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
- 09:40Cum arată noul pașaport al SUA. Documentul conține și imaginea lui Donald Trump
- 09:29Cât costă benzina și motorina sâmbătă, 27 iunie
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























