Actualitate· 1 min citire

Noaptea Muzeelor din Turnul Primăriei

Noaptea Muzeelor

Noaptea Muzeelor

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 18 mai 2019, 19:06

Cea mai frumoasă panoramă nocturnă a centrului istoric orădean se vede cel mai frumos din Turnul Primăriei, în cadrul evenimentului Noaptea Muzeelor. În 18 mai, interval orar 19.00 – 1.00 (noaptea), intrarea este liberă!

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate