Advertising
Ministerul Sănătăţii: 18 pacienţi cu COVID-19 sunt internaţi în spitale

Ministerul Sănătăţii: 18 pacienţi cu COVID-19 sunt internaţi în spitale
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 25 iun. 2024, 14:10
Dintre pacienţii internaţi în secţii, doi sunt minori
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























