Advertising
Marcel Ciolacu, în America: „Din anul 2025 vom putea călători în SUA fără vize”

Marcel Ciolacu, în America: „Din anul 2025 vom putea călători în SUA fără vize”
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 5 dec. 2023, 13:33
Marcel Ciolacu spune că în anul 2025 vom putea călători în SUA fără vize
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:26Călin Georgescu: Poporul român astăzi are nevoie de rost, pace și prosperitate. Acesta este destinul
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























