Advertising
Mai mulți bani pentru primăriile din țară! Marcel Ciolacu: „Acest Guvern va fi întotdeauna un partener loial”

Mai mulți bani pentru primăriile din țară! Marcel Ciolacu: „Acest Guvern va fi întotdeauna un partener loial”
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 21 dec. 2023, 10:27
„Este vorba despre filarmonici, teatre și opere”, a precizat premierul
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























