Advertising
Incident într-un autobuz: două femei au ajuns la spital după ce au căzut în timpul deplasării

Incident într-un autobuz: două femei au ajuns la spital după ce au căzut în timpul deplasării
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 7 mar. 2026, 14:46
Două femei au fost rănite după ce au căzut într-un autobuz al transportului public din Sibiu. În urma incidentului, ambele au fost transportate la spital pentru îngrijiri medicale.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:13Incident șocant în Băile Felix. Două fetiţe de 9 și 11 ani s-au electrocutat într-un ştrand
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
- 08:01Peștele periculos care bagă în sperieți turiștii din Grecia: poate provoca răni grave - VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























