Advertising
Doi tineri din Bihori prinşi de oamenii legii după ce au furat piese auto în valoare de 50.000 de lei

Doi tineri din Bihori prinşi de oamenii legii după ce au furat piese auto în valoare de 50.000 de lei
Scris de A L Publicat: 4 ian. 2022, 12:06
Piesele au fost furate dintr-un parc de dezmembrări auto
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:13Incident șocant în Băile Felix. Două fetiţe de 9 și 11 ani s-au electrocutat într-un ştrand
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
- 08:01Peștele periculos care bagă în sperieți turiștii din Grecia: poate provoca răni grave - VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























