Advertising
Doi şoferi din Oradea şi Sălacea prinşi drogaţi la volan

Doi şoferi din Oradea şi Sălacea prinşi drogaţi la volan
Scris de A L Publicat: 1 aug. 2022, 15:17
Depistați de polițiști în trafic, în timp ce conduceau sub influența substanțelor psihoactive
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























