Actualitate· 1 min citire

Condamnat la închisoare pentru viol, depistat și încarcerat de polițiștii bihoreni

viol

viol

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 21 feb. 2019, 12:26

Marți, 19 februarie a.c., la ora 15.00, polițiștii Secției nr.4 de Poliție Rurală Marghita au depistat și reținut un bărbat de 28 de ani, din comuna Abram, județul Bihor.Judecătoria Dej, județul Cluj, a emis pe numele acestuia un mandat de executare a unei pedepse privative de libertate, fiind condamnat la 3 ani și 4 luni de închisoare în regim de detenție, pentru comiterea infracțiunii de viol.Cel în cauză a fost încarcerat în Penitenciarul Oradea, pentru executarea pedepsei la care a fost condamnat.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate