Actualitate· 1 min citire

Condamnat la închisoare pentru furt, depistat și încarcerat de polițiștii din Tileagd

Condamnat la închisoare pentru furt, depistat și încarcerat de polițiștii din Tileagd

Condamnat la închisoare pentru furt, depistat și încarcerat de polițiștii din Tileagd

Scris de A L Publicat: 2 sept. 2020, 16:51

Cel în cauză a fost încarcerat în Penitenciarul Oradea

Marți, 1 septembrie, la ora 18.00, polițiștii Secției nr.7 de Poliție Rurală Tileagd au depistat și reținut un bărbat de 46 de ani, din comuna Tileagd, județul Bihor.

Judecătoria Timișoara a emis pe numele acestuia un mandat de executare a unei pedepse privative de libertate, fiind condamnat la 7 luni de închisoare în regim de detenție, pentru comiterea infracțiunii de furt.

Cel în cauză a fost încarcerat în Penitenciarul Oradea, pentru executarea pedepsei la care a fost condamnat.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate