Advertising
BNR lansează o monedă din argint cu tema 100 de ani de la cucerirea primei medalii olimpice a României

BNR lansează o monedă din argint cu tema 100 de ani de la cucerirea primei medalii olimpice a României
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 5 iun. 2024, 09:48
Moneda din argint are valoarea nominală de 10 lei
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























