Bihorean condamnat la închisoare cu executare după ce a fost prins la volan fără permis
28 mai 2021, 16:43
Actualizat: 28 mai 2021, 16:43

Bihorean condamnat la închisoare cu executare după ce a fost prins la volan fără permis
Articol scris de Scris de A L
Condamnat la 1 an de închisoare în regim de detenție
Condamnat la închisoare pentru infracțiuni rutiere, depistat și încarcerat de polițiștii bihoreni.
Joi, 27 mai, în jurul orei 18.30, polițiștii Secţiei nr.3 de Poliţie Rurală Biharia au depistat și reținut un bărbat de 53 de ani comuna Sălard, județul Bihor.
Judecătoria Oradea a emis pe numele acestuia un mandat de executare a unei pedepse privative de libertate, fiind condamnat la 1 an de închisoare în regim de detenție, pentru comiterea infracțiunii de conducere fără permis.
Acesta a fost încarcerat în Penitenciarul Oradea, pentru executarea pedepsei la care a fost condamnat.
Sursa: Realitatea de Bihor
Citește și:
- 07:37 - Înregistrări explozive. Ucraina ar fi transportat bani prin România. Klaus Iohannis, acuzat că ar fi acoperit transporturile
- 07:23 - Studenții români au ieșit în stradă. Noul ministrul al Educației a coborât să îi întâmpine, dar promisiunile au fost puține
- 19:16 - Donald Trump anunță că trimite nave de război ca să deschidă Strâmtoarea Ormuz
- 14:17 - Petrolier grecesc, atacat de o dronă în Marea Neagră. La bord se afla și un marinar român
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News











