Actualitate· 1 min citire

Bicicletă furată recuperată de polițiștii orădeni

biciclete-recuperate_5

biciclete-recuperate_5

Realitatea de Oradea
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 13 nov. 2018, 11:58

Vineri, 9 noiembrie, polițiștii Biroului de Ordine Publică din cadrul Poliției Municipiului Oradea au identificat un bărbat de 26 de ani, din Oradea, bănuit de săvârșirea infracțiunii de furt calificat.Acesta este bănuit de polițiștii orădeni că în aceeași seară, în intervalul orar 23.00 - 00.00, ar fi pătruns în curtea unui imobil din municipiul Oradea, pe poarta lăsată închisă, dar neasigurată și ar fi sustras o bicicletă.Acesta a fost surprins de echipajul de poliție cu bicicleta asupra sa, la scurt timp după comiterea infracțiunii. Bicicleta sustrasă a fost recuperată de la cel în cauză.Polițiștii orădeni continuă cercetările în vederea documentării întregii eventuale activități infracționale a celui în cauză.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate