Advertising
Bărbat în comă, amendat că a aruncat gunoi pe stradă. Caz șocant la Beiuș
Bărbat în comă, amendat că a aruncat gunoi pe stradă. Caz șocant la Beiuș
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 11 nov. 2022, 12:46
Caz șocant în Beiuș! Un bărbat a fost amendat de polițiști pentru că ar fi aruncat gunoaie pe stradă. Culmea este că acesta era în spital, în comă, în acel moment. Procesul verbal al oamenilor legii a rămas neschimbat, deși nimeni nu-și explică cum de a putut fi sancționat.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























