Bărbat din Valea lui Mihai dispărut! A spus că pleacă la muncă în Germania, iar familia nu l-a mai putut contacta

Bărbat din Valea lui Mihai dispărut! A spus că pleacă la muncă în Germania, iar familia nu l-a mai putut contacta
Dacă îl vedeţi, nu ezitaţi să apelaţi gratuit 112
Marți, 3 mai, polițiștii Poliției orașului Valea lui Mihai din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Bihor au fost sesizați de familia unui bărbat de 41 de ani, din localitatea Valea lui Mihai, județul Bihor – BALOGH JÁNOS – că acesta a plecat voluntar de la domiciliu la 23 aprilie, afirmând că pleacă la muncă în Germania, iar din data de 26 aprilie nu a mai putut fi contactat de familie.
SEMNALMENTE: înălţime 1,70 m, greutate aproximativ 60 de kg., constituție slabă, faţă ovală, ten deschis, ochi albaștri, păr șaten, tuns scurt. Acesta are tatuate două nume pe ambele antebrațe și un alt tatuaj pe gât.
ÎMBRĂCĂMINTE: Nu au fost furnizate detalii cu privire la îmbrăcămintea pe care acesta o purta la data plecării de la domiciliu.
Cetăţenii care pot furniza orice informaţii în legătură cu această persoană sunt rugaţi să contacteze cea mai apropiată unitate de Poliţie şi să apeleze gratuit numărul de telefon 112!
Sursa: Realitatea de Bihor
Citește și:
- 09:54 - Sărbătoare 4 aprilie. Sâmbăta lui Lazăr: ultima zi de pomenire a morților înainte de Paște.
- 09:50 - Curățenia de primăvară în timp record: Cum să ai o casă lună înainte de Paște în doar 3 ore
- 09:21 - Kievul, sub presiune: Zelenski cere vot rapid pentru a evita blocajul financiar
- 09:16 - Război în Orientul Mijlociu. Noi tensiuni regionale: Iranul intensifică măsurile împotriva opoziției
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News











