Advertising
Aproximativ 40% din populația rezidentă a României nu era conectată la sistemele de canalizare în 2022

Aproximativ 40% din populația rezidentă a României nu era conectată la sistemele de canalizare în 2022
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 26 iun. 2023, 11:47
Anul trecut, 11.276.660 de locuitori aveau locuinţele conectate la sistemele de canalizare
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























