Advertising
ANCHETĂ EPIDEMIOLOGICĂ ÎN STAȚIUNEA TURISTICĂ VÂRTOP. 57 DE PERSOANE, MAJORITATEA COPII, CU SIMPTOME DE TOXIINFECȚIE ALIMENTARĂ

ANCHETĂ EPIDEMIOLOGICĂ ÎN STAȚIUNEA TURISTICĂ VÂRTOP. 57 DE PERSOANE, MAJORITATEA COPII, CU SIMPTOME DE TOXIINFECȚIE ALIMENTARĂ
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 9 iul. 2025, 09:49
A fost activat Planul Roșu de intervenție
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























