Advertising
ALERTĂ de holeră la granița României! Ce spun medicii infecționiști

ALERTĂ de holeră la granița României! Ce spun medicii infecționiști
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 21 iun. 2022, 12:49
Este alertă de holeră la granița cu Romania. Autoritățile au descoperit bacteria periculoasă pe o plajă de pe malul Nistrului. În ciuda rezultatelor analizelor din apă, scăldatul nu a fost interzis în zonă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News


























