Actualitate· 1 min citire

Accident pe DN 1, în Sântion: Coliziune între trei autoturisme! Unul a rupt un stâlp

Accident pe DN 1, în Sântion:  Coliziune între trei autoturisme! Unul a rupt un stâlp

Accident pe DN 1, în Sântion: Coliziune între trei autoturisme! Unul a rupt un stâlp

Scris de Muresan Rodica Publicat: 2 dec. 2020, 11:00

coliziune între trei autoturisme

Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliției Române informează că pe DN1 (E79) Oradea – Borș, pe raza localității Sântion, județul Bihor, a avut loc o coliziune între trei autoturisme.

Potrivit primelor date, evenimentul nu s-a soldat cu victime.Circulația este însă oprită, întrucât unul dintre vehicule a doborât un stâlp de electricitate de pe marginea drumului, iar firele electrice au căzut peste calea de rulare.Sursa: Realitatea de Bihor

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate