Accident cu două maşini în Săcueni! Un bebeluş de o lună a fost rănit

Accident cu două maşini în Săcueni! Un bebeluş de o lună a fost rănit
Un bebeluş de o lună a fost rănit
Un accident rutier a avut loc sâmbătă, 28 august, la ora 14.50, pe D.N. 19, în afara localității bihorene Săcueni.
Un bărbat de 33 de ani, din Săcueni, în timp ce conducea o autoutilitară pe direcția Valea lui Mihai – Săcueni, nu s-a asigurat corespunzător la efectuarea unui viraj spre stânga pentru a pătrunde pe un drum agricol și a intrat în coliziune cu un autoturism, condus de un bărbat de 62 de ani, din comuna Cherechiu, județ Bihor, care se afla angajat în depășirea acestuia, pe marcajul longitudinal simplu continuu de separare a sensurilor de deplasare și în zona de acțiune a indicatorului rutier „Depășirea interzisă”.
În urma accidentului rutier, o minoră de o lună, pasageră în cel de-al doilea autoturism, a suferit leziuni ușoare, pentru îngrijirea cărora a fost transportată la spital.
Polițiștii Biroului Rutier Marghita continuă cercetările pentru stabilirea cu exactitate a cauzelor și împrejurărilor producerii accidentului rutier.
Sursa: Realitatea de Bihor
Citește și:
- 19:40 - Incident aviatic în Capitală: un avion care zbura spre Egipt revine de urgență la sol
- 14:16 - Statul ne scoate la tablă ca să vadă tot cartierul cine a sărit peste plata impozitului
- 14:07 - Scandal pe Aeroportul Otopeni. O mamă acuză un tratament abuziv
- 14:03 - SURSE Văduva lui Gabriel Cotabiță, administrator la un salon de masaj unde se practica prostituția
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News











