Advertising
8 militari români, trimiși în judecată după ce au fost acuzați că au furat 7 tone de motorină din baza NATO de la Kogălniceanu

8 militari români, trimiși în judecată după ce au fost acuzați că au furat 7 tone de motorină din baza NATO de la Kogălniceanu
Scris de Realitatea de Oradea Publicat: 9 nov. 2023, 08:58
Cei 9 sunt cercetați pentru însușirea fără drept a aproximativ 7 tone de combustibil
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:26Călin Georgescu: Poporul român astăzi are nevoie de rost, pace și prosperitate. Acesta este destinul
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Oradea și pe Google News

























